PF 2021

Přejeme všem studentům i příznivcům, jen to nejlepší do nového roku 2021, mnoho zdraví a spokojenosti.
Minulý rok prověřil nás všechny, i když asi pro každého z nás přinesl trochu jiné těžkosti. V jazykové škole jsme si nemohli nevšimnout především přetížení rodičů dětí školou povinných, únavy učitelů i nejistoty mnohých firem v obtížné ekonomické situaci.


I my jsme čelili výzvám a změnám, které jsme si dříve neuměli ani představit. Nekonečné změny na poslední chvíli, neustálé studování aktuálně platných pravidel, věčná nejistota z toho, co nás čeká. Při nejmenším muselo mnoho z nás vystoupit ze svojí komfortní zóny při přechodu na online výuku. Jako všichni, i my jsme dělali vše, co bylo v našich silách a doufám, že jsme situaci zvládli se ctí.


Jak to ale bývá, vše zlé je k něčemu dobré, a tak musím ocenit, že jsme se díky mimořádným opatřením naučili pracovat s online výukou. My lektorky jsme se všechny intenzivně vzdělávaly a využily mnoha webinářů a kurzů, které nám jistě pomohly zkvalitnit výuku a motivovaly nás, takže nyní nás již další fáze distanční výuky neděsí a jsme na ni myslím velmi dobře připraveni.
Tímto bych chtěla poděkovat všem lektorkám za jejich chuť do práce a odvahu pustit se do něčeho nového a studentům za jejich velikou podporu a spolupráci.


A i když se onlinu nebojíme, stále se moc těším, až Vás zase budu potkávat v učebnách, až budou v chodbě hlučet děti a budeme si zase zkrátka moci užívat osobního kontaktu.