Nabídka výuky jazyků

Jsme zavedená jazyková škola ve Zbýšově u Brna, která Vám nabízí výuku anglického, německého, ruského, španělského, německého i českého jazyka. Můžete se u nás vždy těšit na osobní přístup a příjemný kolektiv. Výuka je vhodná pro všechny věkové skupiny a úrovně.

Proč se učit s námi?

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
I skupinové kurzy probíhají v maximálním počtu 6 studentů, takže se lektor může věnovat opravdu každému. Na spokojenosti a úspěchu každého studenta nám opravdu záleží. Zakládáme si na osobním přístupu ke všem studentům a jsme Vám vždy k dispozici.

MODERNÍ VÝUKOVÉ METODY
Je pro nás důležité, aby výuka naše studenty vždy bavila a zároveň byla maximálně efektivní. Sledujeme nejnovější trendy a naši lektoři se pravidelně účastní metodických konferencí, ze kterých svým studentům vždy přinesou nějakou zajímavou novinku. Mezi největší novinky, které našim studentům nabízíme patří jistě výuka s aplikací Mooveez pro výuku jazyků pomocí filmů! Vyhlížíme také novinku letošního roku pro výuku slovní zásoby, kterou bude Kreativní slovník. Ten jsme již také měli možnost vyzkoušet a věříme, že je na co se těšit.

ONLINE TŘÍDNÍ KNIHA
K usnadnění plánování výuky a komunikace s jazykovou školou slouží online informační systém, který studentům umožňuje plánování i rušení výuky a zajišťuje jim přístup k informacím o probrané látce.

KNIHOVNA
Součástí výuky v naší jazykové škole je domácí četba zjednodušených knih. Knihy vhodné pro různé úrovně si studenti mohou půjčit z naší vybavené knihovny.

SNADNÁ DOSTUPNOST
Autem: parkování pro studenty na parkovišti přímo před budovou jazykové školy
Pěšky: 4 minuty pěšky ze zastávky Zbýšov, Městský úřad a 5 minut ze zastávky Zbýšov, Anenská

Všem studentům je v prostorách jazykové školy k dispozici voda, káva a čaj. Na lekci nebo na autobus můžete počkat v pohodlí našich prostor.

TŘI TYPY VÝUKY
Individuální výuka – Typ výuky vhodný především pro studenty se specifickými požadavky na výuku. Lektor se věnuje pouze Vám a může tedy zcela uzpůsobit plán výuky Vašim potřebám. Délka i intenzita výuky dle požadavků studenta.

Privátní minikurz – Výuka pro skupinku 2-3 studentů, oblíbený kompromis mezi skupinovou a individuální výukou. Výuka obvykle probíhá v 60minutových nebo 90minutových lekcí, dle přání studentů.

Skupinový kurz – Výuka pro skupinku 4-6 studentů nabízí spoustu konverzace v cizím jazyce nejen s lektorem, ale i se spolužáky a je pro studenty velmi motivující. Díky maximálnímu počtu 6 studentů ve skupině má lektor stále možnost individuálního přístupu ke studentům. Výuka probíhá 1x týdně v 90minutových lekcích.

PRÁVA A POVINNOSTI STUDENTŮ
Pravidla naší jazykové školy týkající se práv a povinností studentů najdete zde.